KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15243390
nr 1524 3390
Susann Wallander
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, "Sommardröm". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 35x33 cm
Susann Wallander, svensk bildkonstnär född 1948 .
Utrop:
500 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:34:48